مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

عروسک های تزئینی منجوق چوبی عروسک های آویزان

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

عروسک های تزئینی منجوق چوبی عروسک های آویزان

این پروژه تزئین عروسک مهره های چوبی DIY همچنین فرصتی عالی برای تمرین نقاشی دستی است ، کاری که من دوست دارم با بچه هایم انجام دهم زیرا در واقع تعداد بسیار کمی از تکنیک های ساخت آنها وجود دارد که آنها بیش از نقاشی را دوست داشته باشند. منگوله را فقط به این دلیل اضافه کردم که این چیزی است من هستم از طرفداران بزرگ ، بنابراین من تصمیم گرفتم که زمان آن رسیده است که آنها یکی از آنها را یاد بگیرند من تکنیک های مورد علاقه نیز.

عروسک مروارید چوبی آویز

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

نمایش عروسک مروارید چوبی

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • مهره های چوبی
 • رنگ (سفید ، برنز و بنفش)
 • یک قلم مو
 • نخ نقره ای یا نخ ضخیم
 • قیچی
 • نشانگرها (سیاه ، قرمز)
 • یک ابزار نقطه گذاری

عروسک مروارید چوبی ناز

رشته عروسک مروارید چوبی

مرحله 1: آماده باشید

مواد خود را جمع کنید!

مواد عروسک مروارید چوبی

مرحله 2: سر را بسازید

بزرگترین مهره چوبی خود را در بالای ابزار نقطه گذاری خود قرار دهید تا از آن به عنوان نوعی پایه استفاده کند و آن را در حین رنگ آمیزی ثابت نگه دارید بدون اینکه مجبور شوید کناره ها را لمس کنید و رنگی از آن ایجاد کنید. با استفاده از برس خود کل مهره را بنفش رنگ کنید و سپس آن را کنار بگذارید تا خشک شود. مسواک خود را تمیز کنید و از آن برای شکل موهای عروسک خود با رنگ برنز روی مهره متوسط ​​خود استفاده کنید. من لبه های دور تا دور را از بالا رنگ آمیزی کردم تا شبیه یک موی مو با یک انفجار جاروب شده باشد ، و سپس برنز جامد را در پشت آن نقاشی کردم. بخشی که زیر خط مو رنگ نشده باقی خواهد ماند جایی است که بعداً صورت عروسک خود را می کشید. فعلاً این قطعه را کنار بگذارید تا خشک شود. اکنون با استفاده از ابزار نقطه گذاری خود (یا در صورت تمایل انگشتان خود را) کل سطح کوچکترین مهره خود را برنز رنگ کنید. تنظیم کنید تا با بقیه خشک شود.

مرحله 3: چشم ها را بکشید

هنگامی که مهره متوسط ​​شما خشک شد ، با استفاده از نشانگر مشکی خود دو چشم بکشید (مژه های کوچک را برای سرگرمی اضافه کردم) و سپس با استفاده از نشانگر قرمز خود ، دهان اضافه کنید. قلبم را درست کردم ، مثل عروسک که لب هایش را جمع می کند.

مرحله 4: منگوله درست کنید

از نخ نقره ای خود برای ساخت منگوله خود استفاده کنید! شروع کنید با بریدن یک تکه نخ شش اینچی و تا زدن آن از وسط تا یک حلقه داشته باشید و در رشته اصلی در نیمه راه باشد و دو انتهای سست شما به طور مساوی در مقابل آن قرار گیرد. این را لحظه ای کنار بگذارید. اکنون چهار انگشت خود را به هم بگیرید ، کف دست خود را بالا بگیرید و انتهای گلوله خود را با انگشت شست خود به پایه انگشتان خود بچسبانید تا روی همه آنها قرار گیرد. نخ را دور و اطراف همه انگشتان خود بپیچید تا بسته نرم افزاری ایجاد شود.

مداوم بسته بندی زیر بسته نرم افزاری خود تقریباً نیم اینچ ضخامت دارد. این قسمت از روند به نوعی مانند این است که شما یک گلدان دانه ای کاموای DIY درست می کنید. لفاف خود را کمی شل نگه دارید تا اینکه انگشتان خود را محکم دور آن بچرخانید تا وقتی کار را تمام کردید ، فضای کافی برای کشیدن انتهای حلقه ای اولین قطعه ای را که برش داده اید و قبل از آن زیر همه رشته های پیچیده شده خود قرار دهید ، داشته باشید. آن را فشار دهید تا در هر دو طرف چیزی که بسته اید ، طول های مساوی داشته باشید و سپس این رشته را به سمت بالا بلغزانید تا در بالای بسته نرم افزاری شما قرار بگیرد ، و به طول انگشت اشاره خود استراحت دهید. یک انتهای آن رشته را از انتهای حلقه زده قرار دهید و آن را مانند گره لغز محکم بکشید تا قسمت بالای بسته نرم افزاری به هم نزدیک شود.

اکنون ، به طور کامل کل بسته بندی بسته بندی شده را از انتهای انگشتان خود بلغزانید. دو انتهای آن قطعه گره بالا را در گره ای محکم و مضاعف گره بزنید تا چیزها کاملاً در جای خود ثابت بمانند و بگذارید لحظه ای باشند. بعداً از اینها برای قرار دادن مهره ها و ساخت عروسک خود استفاده خواهید کرد. سپس با انگشتان خود حلقه های زیر را صاف کنید تا قسمت بالای آن ، به طوری که رشته های شما گره خورده باشد ، صاف بنشیند. با استفاده از انگشتان خود تقریباً نیم اینچ از نخ های بسته را در نزدیکی گره هایی که ایجاد کرده اید ، به هم نزدیک کنید و سپس یک رشته اضافی از رشته را به طول حدود چهار اینچ برش دهید و قسمت فشرده شده خود را در وسط آن قرار دهید ، شروع به بسته بندی آن کنید دور و بر قطعه فشرده شده برای بالا آمدن به روش دیگری. این پایه واقعی منگوله شما خواهد بود که حاشیه شما از آن آویزان خواهد شد. هنگامی که احساس کردید کاملا محکم آن را بسته اید ، دوباره انتهای آن را در یک گره دوتایی محکم ببندید تا همه چیز در جای خود قرار گیرد و مقدار اضافی آن را مرتب کنید. حالا با استفاده از قیچی حلقه های انتهای منگوله خود را ببرید تا آن حاشیه کلاسیک ایجاد شود. آنها را اصلاح کنید تا یکدست شوند.

عروسک مروارید چوبی مرحله 4

عروسک مروارید چوبی مرحله 4a

عروسک مروارید چوبی مرحله 4b

عروسک مروارید چوبی مرحله 4c

عروسک مروارید چوبی مرحله 4d

عروسک مروارید چوبی مرحله 4e

عروسک مروارید چوبی مرحله 4 f

عروسک مروارید چوبی مرحله 4 گرم

عروسک مروارید چوبی مرحله 4h

عروسک مروارید چوبی مرحله 4i

مرحله 5: جمع آوری کنید

به انتهای رشته ای که در ابتدا بالای دسته منگوله گره زده اید برگردید ؛ آنهایی که از بالا بیرون زده اند. آنها را به هم نزدیک کرده و دو سر آن را از سوراخ وسط بزرگترین مهره چوبی رنگ بنفش خود قرار داده و آن را تا انتهای رشته ها بکشید تا در بالای منگ قرار گیرد. رشته ها را صاف کنید تا انتهای آنها دوباره یکنواخت شود و هر دو را از سوراخ وسط مهره متوسط ​​بعدی قرار دهید (سر و صورت عروسک) ، آن را به پایین بکشید تا در بالای مهره بنفش قرار بگیرد. دوباره این کار را برای کوچکترین مهره برنز رنگ شده تکرار کنید و آن را به پایین بکشید تا در بالای سر عروسک قرار بگیرد تا به نظر برسد مانند یک دسته مو. در صورت نیاز با استفاده از ابزار نقطه گذاری خود رشته ها را به سوراخ سوراخ فشار دهید. وقتی هر سه مهره در جای خود قرار گرفتند ، انتهای خود را تقسیم کنید و آنها را به همان گره های محکم ببندید که نخ از سوراخ بزرگتر شود تا مهره ها در جای خود باقی بمانند و از نخ بالا سر نخورید. اگر می خواهید این قطعه را به یک تزیین آویز تبدیل کنید ، انتهای آن را گره بزنید و نزدیک نوک آنها قرار بگیرید تا طول آنها بین گره های بالا و پایین به یک حلقه تبدیل شود که می توانید عروسک را به آن آویزان کنید.

عروسک مروارید چوبی مرحله 5

عروسک مروارید چوبی مرحله 5a

عروسک مروارید چوبی مرحله 5b

عروسک مروارید چوبی مرحله 5c

عروسک مروارید چوبی مرحله 5d

عروسک مروارید چوبی مرحله 5e

مرحله 6: جزئیات

ابزار نقطه گذاری خود را به رنگ سفید آغشته کنید و از آن برای ایجاد نقاط لکه ای در سراسر مهره بنفش خود استفاده کنید تا جزئیات و خصوصیات لباس عروسک را به دست آورد. آن را از حلقه آویزان کنید تا خشک شود.

عروسک مروارید چوبی مرحله 6

عروسک مروارید چوبی مرحله 6a

عروسک مروارید چوبی مرحله 6b

پروژه عروسک مروارید چوبی

عروسک مروارید چوبی

عروسک شما رسماً تمام شد! مثل همیشه ، خیالتان راحت باشد که با رنگ لباس عروس و موهایتان خلاقیت ایجاد کنید تا هر طور که خواستید آن را سفارشی کنید. فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#عروسک #های #تزئینی #منجوق #چوبی #عروسک #های #آویزان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید