آموزش, اخبار

قوطی های حلبی نقاشی شده

[ad_1]

 

افشا: این بخشی از یک همکاری حمایت شده با Kroger و DiMe Media است. با این حال، تمام نظرات بیان شده متعلق به من است.

مدتی بود که می خواستم این قوطی های حلبی رنگ شده را بسازم و در نهایت به دلیل شخصی برای این کار برخورد کردم! شرکت کروگر میزبان رویدادها در سراسر کشور بوده و فونیکس را به عنوان ایستگاه انتخاب کرده است. ما این رویداد را در El Chorro داشتیم، جایی که سرآشپز با استفاده از دستور العمل هایی از غذاهای شگفت انگیز درست کرد. LetsEatBreakfast.com و MyBeverageShop.com

برانچ کروگر
اعتبار عکس: پرلا فاریاس
فقط یک نمونه از آنچه ما تجربه کردیم!

اینجا در فینیکس، فروشگاه کروگر ماست غذاهای سرخ کردنیمورد علاقه خانواده دیرینه من واقعاً هیجان انگیز بود زیرا نه تنها شرکت کردم، بلکه به برنامه ریزی روز بزرگ کمک کردم!

ما ده اینفلوئنسر محلی داشتیم، و کار من این بود که یک جدول مناسب برای اینستاگرام ایجاد کنم تا برای همه عکس‌هایشان از آن استفاده کنند.

عکس پرلا فاریاس.

اینجاست که قوطی های حلبی رنگ شده (و تزئین شده) وارد می شوند!

به اعتیاد هنرمندانه جدید خود خوش آمدید. قوطی ها همه جا هستند، این راهی برای بازیافت است و در هر جهتی می تواند – گزینه ها بی پایان هستند. به دلیل همه این عوامل، این پروژه برای یک بچه یا کاردستی گروهی عالی می سازد.

چیزی که من واقعاً دوست دارم این است که کاربردی است. خواه رنگ آمیزی را انتخاب کنید، آن را با پارچه، موزاییک یا دکوپاژ بپوشانید، می توانید از محصول نهایی برای برس های رنگ، گیاهان، گل ها، گل های کاغذی، سبدهای هدیه و غیره استفاده کنید.

در اینجا ویدیویی است که من برای نشان دادن نحوه رول کردن …

لوازم کاردستی قوطی قلع رنگ شده:

قوطی (شسته و خشک شده). توجه: قوطی هایی که داخل آن سفید است روکش شده اند تا زنگ نزنند.

آستر (اسپری یا رنگ آمیزی)

رنگ کاردستی، قلم مو

روی لاک اسپری یا برس بزنید

برای نسخه بسته بندی شده پارچه – مقداری نوار چسب دوبل تهیه کنید.

کاردستی قوطی نقاشی شده توسط کرافتی چیکا.

جهت ها:

کاغذ را بردارید، از سوهان ناخن برای صاف کردن لبه های تیز داخل لبه استفاده کنید.

برای رنگ آمیزی، یک لایه گسو اضافه کنید، بگذارید خشک شود. کت پایه خود را رنگ کنید، بگذارید خشک شود. سپس وارد شوید و طرح های خود را اضافه کنید! برای الهام گرفتن می توانید به پینترست نگاه کنید!

تابلوی پینترست قوطی رنگ شده من را اینجا ببینید!

 

در اینجا تصاویری از قوطی های حلبی رنگ شده تمام شده من است!

نکاتی در مورد قوطی های حلبی رنگ شده:

از انواع برس ها، از برس های پهن تر برای مناطق بزرگتر و برس های آستر برای جزئیات استفاده کنید.

برای طرح کلی می توانید از رنگ مشکی یا با استفاده کنید.

اگر می خواهید، می توانید از گچ برای ترسیم طرح استفاده کنید، یا حتی پس از ست شدن پوشش پایه، کاغذ را انتقال دهید. هر چند مراقب باشید تا رنگ را خراب نکنید!

لاک براق یا درخشان را اضافه کنید. حتی می توانید روی سنگ های قیمتی چسب بزنید یا بدلیجات را اصلاح کنید. این چیزی است که من قصد دارم انجام دهم!

مرتبط: Piñata Craft: چگونه قاب عکس بسازیم

بچه ها هنوز کارمون تموم نشده، یه سورپرایز دیگه هم دارم! کاردستی به بهترین وجه با مایعاتی که دوست داریم انجام می شود – مانند قهوه! پس از مطالعه وب سایت بیایید صبحانه بخوریم – و همچنین MyBeverageShop.com، من با این دستور العمل فوق العاده آسان روبرو شدم کرم ادویه بادام!

من این را دوست دارم زیرا از خط ارگانیک Simple Truth در Fry’s استفاده می کند. شما می توانید اینها را در منطقه تولید پیدا کنید، حتی من در این کمپین کار نکردم، من همچنان آنها را خریداری می کنم زیرا قیمت ها عالی بود. از شیر نصف و نیم تا 2 درصد تا شیر بادام – آنها آن را دارند! و اگر نمی توانید آن را در فروشگاه تهیه کنید، همیشه می توانید مواد غذایی خود را آنلاین سفارش دهید. فوق العاده راحت!

در اینجا ویدیوی من از استوری های اینستاگرام من است که نشان می دهد چگونه آن را شلاق کردم!

کاردستی و نوشیدن قهوه مبارک! 🙂

قوطی های حلبی نقاشی شده توسط کرافتی چیکا، عکس پرلا فاریاس.
عکس از: پرلا فاریاس

[ad_2]

منبع

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *