مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

نشانک‌های DIY زیبا

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

نشانک‌های DIY زیبا

هر کس ما را می شناسد می داند که ما هستیم عشق ورزیدن یک کتاب خوب. فراتر از آن، ما نیز تقریباً هر چیزی را که مربوط به خواندن و لذت بردن از زمان خواندن دنج ما باشد را دوست داریم! به همین دلیل است که ما علاقه زیادی به نشانک ها داریم. همیشه برای ما بسیار تکان دهنده است که چگونه بسیاری از نشانک های سبک، اندازه و مواد مختلف می توانند وارد شوند! حتی بیشتر از آن، برای ما هیجان‌انگیز است که به چند نوع نشانک مختلف فکر کنیم. ساختن خودمان!

فقط در صورتی که شما یک کرم کتاب هستید، یا شاید شما دانستن یک کرم کتاب که دوست دارید چیز خوبی به او هدیه دهید، اما همیشه ساختن چیزها را به خرید آنها ترجیح می دهید، در اینجا 15 پروژه نشانک DIY عالی وجود دارد که شما را بین فصل ها مشغول می کند!

1. نقل قول نشانک های کاغذ دفترچه مهر شده

نشانک‌های کاغذ دفترچه‌ای مهر شده

آیا شما هم یک اسکرپ‌بوکر مشتاق هستید که همیشه مجموعه‌ای عالی از قطعات ضایعات را در اختیار دارید و وقتی صحبت از کاغذهای زیبا، ضخیم، طرح‌دار، بافت‌دار و رنگی به میان می‌آید، در انبار شما ختم می‌شود؟ سپس تقریباً هر چیزی را که برای ساختن این نشانک‌های نقل قول شایان ستایش نیاز دارید، دارید صندلی پولکا! مقداری روبان و چند مهر متن بردارید، نقل قول الهام بخش مورد علاقه خود را انتخاب کنید و شروع کنید.

2. نشانک هایی با گل های لایه ای

نشانک هایی با گل های لایه ای

شاید شما تکه های کاغذ اسکرپ بوک زیبایی را که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم، داشته باشید و دوست دارید از آنها نشانک بسازید، اما در واقع تمبر جمع آوری نمی کنید و ترجیح می دهید چیز دیگری کمی دست ساز به کاغذ اضافه کنید. به جای فشار دادن متن به پایین؟ سپس پیشنهاد می کنیم به جای آن به انبار نمدی خود مراجعه کنید! نگاهی به چگونگی ریشه های سعادتمند قطعات را با دقت برش داده شده برای ایجاد گل های دوست داشتنی با مراکز بدلیجات.

3. نشانک به شکل لباس با کش

نشانک به شکل لباس با الاستیک

شاید برجسته‌ترین مهارت‌های DIY و کاردستی شما معمولاً در کار با پارچه و نخ باشد تا با کاغذ؟ در آن صورت، ما فکر می کنیم که آن را پیدا کرده ایم کامل نوعی نشانک DIY برای شما! ما عاشق این آموزش هستیم الهام روزانه صنایع دستی زیرا شما را از طریق مراحل ساخت یک لباس مینیاتوری شایان ستایش که در اطراف لبه‌ها دوخته شده و به طولی الاستیک متصل می‌شود، راهنمایی می‌کند که با چرخاندن دور کل کتاب، جای شما را به خوبی حفظ می‌کند.

4. نشانک های گوشه هیولا

نشانک های گوشه هیولا

آیا واقعاً به‌دنبال کاردستی نشانک‌گذاری بوده‌اید که بچه‌هایتان بتوانند به شما کمک کنند، یا حداقل از طراحی و استفاده از آن لذت ببرند؟ سپس ما احساس می کنیم که همه شما از این نشانک های “هیولای گوشه ای” ضربه خواهید خورد Scrapper هفتگی! آنها به شما نشان می دهند که چگونه با چند اوریگامی ساده شکل اصلی را بسازید و همچنین به شما پیشنهاد می دهند که چگونه شکل های خود را به انواع حیوانات، شخصیت ها و موجودات تبدیل کنید!

5. نشانک های برش بافته شده

Mjs fresh04p9 jpg

آیا ایده نشانک‌های اوریگامی شما را مجذوب خود کرده بود، اما سبک شخصی شما کمی جزئی‌تر، ظریف‌تر یا پیچیده‌تر از هیولاهای کارتونی سرگرم‌کننده‌ای است که در بالا به شما نشان دادیم؟ سپس فکر می کنیم شاید شما این نشانک های کاغذی بافته شده را ترجیح دهید مجله نگهبان که جلوه تقریباً سلتیکی به نحوه تا شدنشان دارند! اگرچه قیطان کاملاً شیک است، اما در واقع انجام آنها به طرز شگفت آوری ساده است.

6. نشانک گوشه کفشدوزک

نشانک گوشه کفشدوزک

آیا هنوز کاملاً مجذوب ایده ساختن یک نشانک گوشه صفحه است که مستقیماً به بالای صفحه می‌چرخد، اما نمی‌خواهید با این ایده که دهانه آن شبیه دهان به نظر برسد، زنجیر شوید زیرا می‌توانید به انواع طرح‌های زیبا فکر کنید. آیا می خواهید امتحان کنید که کمی متفاوت از آن است؟ در آن صورت، ما فکر می کنیم که شما باید قطعا به این نشانگر گوشه کفشدوزک زیبا نگاهی بیندازید HS خانگی! آنها به شما نشان می دهند که چگونه هر دو پایه نشانک را بسازید و کفشدوزک کوچک از کاغذ با دقت برش.

7. نشانک ستون فقرات کتاب قدیمی

دوربین دیجیتال Olympus

آیا تا به حال با جعبه‌ای از کتاب‌های قدیمی برخورد کرده‌اید که توسط شخص دیگری در کنار زمین پرتاب شده‌اند و به این فکر کرده‌اید که آیا نمی‌توان آن‌ها را به نحوی چرخاند، حتی اگر آن‌قدر پژمرده یا آسیب دیده باشند که نمی‌توان آن‌ها را خواند؟ خوب، کرفتولیک مطمئناً به یک راه عالی برای تحقق آن فکر کرده است! آموزش آن‌ها به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید ستون‌های کتاب‌ها را، جایی که عنوان و گاهی اوقات برخی از برجسته‌سازی‌های فانتزی در آن وجود دارد، به یک نشانک ساده با مضمون ادبی تبدیل کنید تا روح داستان بتواند زنده بماند.

8. نشانک های گیره کاغذ DIY

بوک مارک های گیره کاغذ خودتون

آیا به بوکمارک های بهتری نسبت به یادداشت های چسبناک خیلی نیاز دارید، زیرا دوست دارید در حین تحصیل از آنها استفاده کنید، اما با بودجه کمی کار می کنید و نمی خواهید لوازم جدیدی را به طور خاص برای این پروژه بخرید؟ سپس پیشنهاد می کنیم به این نشانک های کشویی ساده نگاهی بیندازید یک کوکی خلاقانه. داخل میز و کشوهای خود را بگردید و چند گیره کاغذ یدکی و همچنین دکمه ها، روبان ها، چسب و هر چیز دیگری که ممکن است بخواهید اضافه کنید بردارید.

9. نشانک های طراحی شده با دست

نشانک های طراحی شده با دست

آیا همیشه طراحی و ابله سازی را بیشتر از هر نوع دیگری از روش های DIY یا کاردستی دوست داشته اید و تا زمانی که می توانید طراحی کنید، در غیر این صورت از ساده نگه داشتن همه چیز خوشحال هستید؟ سپس ما احساس می کنیم که شما در همان صفحه هستید در زدن پستچی وقتی صحبت از این می شود که چه چیزی باعث ایجاد یک نشانک عالی می شود! ببینید چگونه آنها به سادگی با ابله کردن روی یک مستطیل کاغذ ضایعات با یک خودکار جوهر رنگی چیزی را ایجاد کردند.

10. عکس چاپ شده و نشانک های کرباسی

عکس چاپ شده و نشانک های کرباسی

آیا هنوز به این فکر می‌کنید که ایده ساختن نشانک‌ها از پارچه چقدر سرگرم‌کننده خواهد بود، اما در عین حال حتی در کوچک‌ترین جزئیات زندگی‌تان به زیبایی‌شناسی روستایی علاقه بیشتری دارید، به خصوص اگر بتوانید تعدادی از عکس‌های مورد علاقه خود را دریافت کنید. خانواده یا حیوانات خانگی نیز به ترکیب؟ سپس به چاپ آن تصاویر به صورت مینیاتوری و خش خش کردن مقداری کرفس بپردازید، زیرا این نشانک های DIY از Modpodge Rocks پروژه عالی برای شما هستند!

11. نشانک گوشه نمدی دوخته شده

دوخته شده گوشه های نمدی قلب

آیا ایده ساختن یک نشانگر گوشه صفحه کاملاً مجذوب شما شده است، اما اگر بتوانید به آن کمک کنید، ترجیح می دهید با کاغذ و تا کردن کاغذ کار نکنید؟ سپس ما احساس این جایگزین احساس از بیداری و هوس شاید سرعت شما کمی بیشتر باشد! آنها به شما نشان می دهند که چگونه می توانید خودتان را تنها در چند مرحله ساده بدوزید و یک درز قابل مشاهده در اطراف لبه برای جزئیات حفظ کنید.

12. نشانک فنجان چای نمدی

نشانک فنجان چای نمدی

شما هستید خیلی به فکر کار با نمد هستید، اما به هیچ وجه در مورد این که نشانک باید اسلاید یا گیره روی صفحه بکشد، نیستید؟ آیا شما عاشق چای هستید و همیشه مطمئن می شوید که هر زمان که پای کتاب می نشینید یک لیوان تازه و داغ از ترکیب مورد علاقه خود را آماده می کنید؟ در آن صورت، ما احساس می کنیم که شما هستید کامل کسی که می‌تواند دست شما را در ساختن این فنجان چای نمدی کوچک و شایان ستایش نشانک کند دوقلوهای خلاق.

13. نوار چسب طرح دار و نشانک های گیره کاغذ

نوار چسب طرح دار و نشانک های گیره کاغذ

آیا فکر می کنید که ایده گیره کاغذ برای شما بهترین است، اما در واقع دوست دارید آنها را حتی ارزانتر و کوچکتر از مواردی که در بالا دیدید بسازید، زیرا با بودجه دانشجویی کار می کنید و اغلب چیزهایی را از دست می دهید؟ سپس به جای گرفتن روبان ها و دکمه ها، دنبال کنید دکمه ها 4 کاردستیرد پاها را بسازید و به جای آن از گیره کاغذ و نوار چسب رنگی یا طرحدار درست کنید!

14. نمونه رنگ و نشانک های مهر

نشانه‌های دردناک و مهر

آیا وقتی در ابتدای این پست در مورد تمبر صحبت کردیم توجه شما را جلب کردیم، اما مجموعه تمبر شما در واقع از همه تصاویر به جای حروف و متن تشکیل شده است، بنابراین شما به امید یافتن جایگزین مهر شده دیگری در حال پیمایش هستید؟ سپس لیسی دوست داشتنی اینجاست تا روز شما را نجات دهد! آموزش آنها را بررسی کنید تا ببینید چگونه قطعات قدیمی را روی کارت های نمونه رنگ آمبره زیبا با جزئیات بیشتر مهر می زنند.

15. نشانک سگی مغناطیسی

نشانک سگی مغناطیسی

آیا ایده ساختن نشانکی با قدرت ماندگاری کمی بیشتر از نمونه‌ای که بین صفحات می‌کشید، کاملاً مجذوب شما شده است، اما نگران این هستید که یک گیره کاغذ یا نشانگر گوشه از بین برود زیرا یک خواننده مشتاق که هر کجا که می روید کتابی را می برد، بنابراین همیشه آن را از کیف خود بیرون می آورید و دوباره آن را داخل می کنید؟ سپس ما احساس می کنیم این نشانک آهنربا توسط صلح و پف ممکن است پاسخی برای بسیاری از مشکلات شما باشد! آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه یک نشانک طراحی شده با دست به شکل یک سگ کورگی کوچک که بر روی صفحه قرار دارد بسازید.

آیا قبلاً نشانک‌های بامزه دیگری برای DIY ساخته‌اید که همیشه از آنها استفاده می‌کنید اما هیچ طرح مشابهی در اینجا نمی‌بینید؟ همه چیز را در مورد نحوه انجام این کار به ما بگویید یا ما را به عکس های کار تمام شده خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نشانکهای #DIY #زیبا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید