مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 روش خلاقانه برای استفاده مجدد از تجهیزات ورزشی قدیمی

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 روش خلاقانه برای استفاده مجدد از تجهیزات ورزشی قدیمی

ما مطمئن نیستیم که چیست، اما فقط چیزی در مورد بهار وجود دارد که ما را وادار می‌کند تا چیزها را بالا ببریم. معمولاً سعی می‌کنیم به چیزهایی که قبلاً متعلق به خودمان هستیم بچسبیم تا واقعاً به چرخه درآیند و چیزی را پاک کنیم یا به روشی جدید از آن استفاده کنیم، اما اعتراف می‌کنیم که گاهی اوقات آنقدر خودمان را درگیر پروژه‌ای می‌بینیم که ما چیز جدیدی را به همان قیمت ارزان می خریم که بتوانیم آن را فقط برای ساختن یک کاردستی جالب پیدا کنیم. با این حال، اخیراً یک ژانر از صنایع دستی تغییر کاربری پیدا کرده ایم که داریم بزرگ عرضه به این دلیل که بچه های ما و سایر اعضای خانواده چنین ورزشکاران مشتاقی هستند. ما اخیراً کشف کردیم که وجود دارد تن از پروژه های جالب DIY که می توانید با استفاده از تجهیزات ورزشی تغییر کاربری دهید!

فقط در صورتی که ایده ساختن وسایل از تجهیزات ورزشی قدیمی را به همان اندازه که ما برای اولین بار آن را شنیدیم دوست دارید، در اینجا 15 مورد از جالب ترین پروژه های دوچرخه سواری را که تا به حال در جستجوی خود دیده ایم، آورده شده است.

1. جا شمع دنده دوچرخه

جا شمع دنده دوچرخه

آیا تا به حال به چرخ دنده‌های دوچرخه نگاه کرده‌اید و به این فکر کرده‌اید که چقدر جذاب به نظر می‌رسند، و بعد از خود فکر کرده‌اید که آیا چیزی به آن شکل ممکن است در جاهای دیگر هم جذاب به نظر برسد؟ شاید عجیب به نظر برسد که تعجب کنید که چگونه می توانید با وسایل دوچرخه خلاق شوید، اما چیز جالبی در مورد ظاهر آنها هنگام چرخش وجود دارد! تصور کنید که چقدر هیجان زده شدیم، وقتی این شمع گیر دنده دوچرخه با ظاهر فوق العاده را دیدیم شبکه DIY! آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه ساخته شده است.

2. پاتختی بیسبال

میز خواب چوب بیسبال

آیا در خانواده خود بازیکنان بزرگ و قوی بیسبال دارید؟ سپس احتمالاً بیش از یک چوب بیسبال دور انداخته یا آسیب دیده دارید که در اطراف خوابیده اند و منتظر هستند تا به چیزی جدید تبدیل شوند! ما عاشق روشی هستیم که این غرفه شب بر روی آن قرار دارد عشق به خانواده و خانه به نظر می رسد نه تنها به این دلیل که یکی از خفاش ها را از گاراژ ما خارج می کند، بلکه به این دلیل که یک قطعه با تم تمیز در اتاق یک پسر بچه یا به عنوان میز کناری در یک اتاق تفریحی با تم ورزشی می سازد.

3. قفسه شراب سر چوب گلف

قفسه شراب سر چوب گلف

علاوه بر غرق شدن در چوب های بیسبال دور ریخته شده، آیا مقدار زیادی چوب گلف استفاده نشده در اطراف دارید زیرا شوهرتان یک گلف باز مشتاق است که نمی تواند در هر فرصتی با باشگاه های جدید رفتار کند؟ خب، این پروژه خاص به شما کمکی نمی‌کند که از آن استفاده مجدد کنید کل باشگاه، اما حداقل آنها را از دراز کشیدن در اطراف جلوگیری می کند! این آموزش ایجاد یک قفسه شراب زاویه دار آویزان عالی از سر چوب گلف را بررسی کنید. Dog House Woods n’ Vines.

4. صندلی اسکی روی آب

صندلی اسکی روی آب

آیا شما و خانواده تان همیشه عاشق ورزش های آبی تابستانی بوده اید؟ خب، ما قطعاً می‌توانیم شما را در این مورد احساس کنیم، زیرا ما چیزهایی مانند اسکی روی آب را نیز دوست داریم، اما همچنین می‌دانیم که گاهی اوقات چیزهایی از جمله خود اسکی‌ها خراب می‌شوند. داشتن اسکی‌های آب شکسته در اطراف این است که ما شروع به جستجوی راه‌هایی برای استفاده مجدد از آن‌ها کردیم، که به نوبه خود این پروژه شگفت‌انگیز صندلی اسکی روی آب را پیدا کردیم. شبکه DIY! ما عاشق تضاد رنگ چوب اسکی روی آب با چوب بقیه صندلی هستیم.

5. آینه های راکت تنیس

آینه های راکت تنیس

آیا شما در واقع از یک صف طولانی از دوستداران ورزش هستید که قطعات و تجهیزات قدیمی را از آنها به ارث برده اید، بنابراین در واقع چیزهایی در اطراف دارید که قدیمی هستند؟ خوب، ممکن است آن‌ها خیلی قدیمی باشند یا در حال حاضر برای استفاده در یک بازی استفاده شوند، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید آنها را به چیز دیگری تبدیل کنید! این آینه‌های دیواری راکت‌های تنیس وینتیج فوق‌العاده DIY که روی آن قرار دارند خانم W’s Life on A Budget مثال کاملی از منظور ما هستند! آموزش آنها شما را در روند ساخت آنها راهنمایی می کند.

6. جا کت چوب هاکی

جا کت چوبی هاکی

هر بار که یکی از اقوام ورزشکار خود را می بینیم که چوب هاکی خود را وارونه نگه می دارد در حالی که به آن تکیه می دهند و به صحبت های مربی خود گوش می دهند، به این فکر می کنیم که چگونه قسمت بالایی (که معمولاً پایین است) به نظر می رسد که می توانید چیزی را روی آن آویزان کنید. خوب، یک روز زمانی که ما شروع به جستجوی راه‌هایی برای بالا بردن چوب‌های هاکی قدیمی‌تر در گاراژ خود کردیم که اکنون دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند، به ایده‌ای برخوردیم که دقیقاً حول آن ایده متمرکز است! ما آنقدر مجذوب ایده ساختن نسخه خودمان از این قفسه چوبی عالی هاکی بودیم که در واقع یکی را برای راهروی جلویی خود در زندگی واقعی ساختیم. بیاموزید که چگونه یکی از خودتان را خودتان بسازید زندگی کلبه ای.

7. صندلی راکت تنیس

صندلی های راکت تنیس

آیا ایده استفاده از راکت‌های تنیس قدیمی به چیزی که ممکن است بیشتر استفاده کنید، بسیار مجذوب خود شده‌اید، اما مطمئن نیستید که به آینه‌های سالن بیشتری نیاز دارید؟ آن وقت شاید این صندلی های راکتی جالب کمی بیشتر نظر شما را جلب کند! ما واقعاً از این ایده که اینها را در یک اتاق تفریحی برای کودکان قرار دهیم، دوست داریم، به طوری که، حتی زمانی که آنها می نشینند، موضوعات سرگرم کننده و فعال حول ورزش های مورد علاقه آنها در اطراف آنها وجود داشته باشد. بررسی کنید که چگونه آنها ساخته شده اند شبکه DIY.

8. نیمکت اسکی ارتقا یافته

نیمکت اسکی ارتقا یافته

ما قبلاً در مورد اسکی روی آب صحبت کردیم که کمی پهن تر از سایر انواع اسکی است و یک اسکی تکی را به پشتی صندلی عالی تبدیل می کند، اما اگر خانواده شما بیشتر از خانواده ورزش های برفی و زمستانی باشند چه؟ خوب، هرگز نترسید، رویاهای شما برای ساختن صندلی با مضمون ورزشی خود هنوز از بین نرفته است! در عوض، اسکی‌های قدیمی کراس کانتری یا سراشیبی را پنهان کنید تا بتوانید نیمکتی درست مانند آنچه در عکس است بسازید! دریابید که چگونه ساخته شده است هکر قراضه.

9. نوار دیواری اسکیت برد

نوار دیواری اسکیت برد

بیشتر از هر ورزش دیگری که هر کسی در خانواده ما تا به حال انجام داده است، بچه های ما با اسکیت بورد بازی وحشی می کنند تا کنون بیشترین تجهیزات یدکی را به دست آورده اند. آن‌ها همیشه عرشه‌های چوبی را می‌شکنند یا تصمیم می‌گیرند که سبک یا طراحی جدیدی می‌خواهند، و هزینه‌های خود را تا زمانی که بتوانند هر اسکیت‌بوردی را که بعداً به آن توجه کرده‌اند، پس‌انداز کنند. به همین دلیل است که ما به دنبال راه هایی برای تبدیل یکی از تخته های قدیمی آنها به چیزی مفیدتر رفتیم و این نوار دیواری عالی به ما اهدا شد! جزئیات کامل برای ساخت نوار اسکیت برد خود را دریافت کنید بازیافت.

10. کیف بسکتبال زیپ دار

کیف بسکتبال زیپ دار

خوب، وقتی گفتیم اسکیت‌بردها اولین چیزی است که از وسواس‌های ورزشی خانواده‌مان در گاراژمان باقی مانده بود، دروغ گفتیم. توپ‌های بسکتبال را که در سراسر حیاط خلوت هستند، مدام در خیابان می‌غلتند، یا می‌پرند و دور ریخته می‌شوند و زیر بوته‌ها می‌ریزند، کاملاً فراموش کرده‌ایم. خوشبختانه برای ما، این آموزش از بازیافت شرح می دهد که چگونه می توان به یک بسکتبال قدیمی به عنوان یک کیسه زیپ دار جذاب روح تازه ای بخشید! ما شکل نوک تیز خنک محصول نهایی را دوست داریم.

11. دستبند دوخت بیسبال

دستبند دوخت بیسبال

اگر از ما بپرسید، جالب ترین قسمت بیس بال همیشه دوخت عالی و قرمز روشن بوده است. احتمالاً از آن نظر می توان فهمید که ما علاقه‌مندان واقعی ورزش در خانواده نیستند، اما این بدان معنا نیست که ما نمی‌توانیم برای افرادی که در زندگی‌مان هستند چیزهای حیله‌گری بسازیم. انجام دادن عاشق ورزش برای مثال، خواهرزاده ما یک علاقه‌مند به بیسبال است، بنابراین ما این آموزش را دنبال کردیم لیدی برد بیس بال برای او این دستبند چرمی عالی را درست کنم در حقیقت گلدوزی بریده شده یک توپ بیسبال قدیمی.

12. کاشت ساکولنت سافت بال DIY

کاشت ساکولنت سافت بال DIY

فرض کنید از یک قسمت بیسبال یا سافت بال برای ساختن دستبندی که در بالا به شما نشان دادیم استفاده کرده اید، اما هنوز بقیه توپ باقی مانده است و بیشتر دست نخورده است؟ خوب، توانایی ساختن دو چیز از یک قطعه ارتقا یافته ممکن فقط یکی از چیزهای بسیار مورد علاقه ما در تمام دنیا باشید! به همین دلیل است که از بقیه توپی که دستبند خواهرزاده‌مان را درست کرده‌ایم استفاده کردیم تا این گلدان آبدار عالی را روی آن بسازیم. آه آشغال. بازی ما از بیس بال به جای سافت بال ساخته شده است، زیرا خواهرزاده ما یک بازیکن بیسبال است، اما هنوز هم این آموزشی است که ما برای انجام آن استفاده کردیم!

13. جا کتی سر چوب گلف

جا کتی سر چوب گلف

آیا ما واقعا وقتی شروع به صحبت در مورد پروژه هایی کردیم که به شما کمک می کند تا سران باشگاه گلف را بالا ببرید، اما شما از علاقه مندان به شراب بزرگ نیستید، بنابراین مطمئن نیستید که به یک قفسه شراب با موضوع گلف نیاز دارید، توجه شما را جلب کرد؟ در این صورت، شاید این جایگزین قفسه کت دیواری باشد همچنین ساخته شده از سر چوب گلف ممکن است کمی بیشتر در کوچه شما باشد. بررسی کنید که این یکی چگونه ساخته شده است استودیو فلچر.

14. بازی گلف پی وی سی و توپ تنیس

بازی گلف پی وی سی و توپ تنیس

وجود دارد فراوانی از چیزهای فوق‌العاده و خلاقانه‌ای که می‌توانید با توپ‌های تنیس، چه قدیمی و چه جدید ایجاد کنید، اما نوع پروژه مورد علاقه ما در همین راستا، نوعی است که به ما کمک می‌کند تا کوچک‌ترین بچه‌هایمان را حتی قبل از اینکه آنها را در ورزش‌های سازمان‌یافته ثبت نام کنیم، مشتاق ورزش کنیم. تیم ها چون کمی خیلی جوان هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که این بازی فوق‌العاده پی وی سی و توپ تنیس را برای آنها بسازیم مامان تلاش می کند! از نظر فنی، این در واقع یک بازی است که تاب طلا یا هاکی آنها را تمرین می کند، اما همچنان از توپ های تنیس استفاده می کند و این برای ما به اندازه کافی خوب است.

15. کفشدوزک توپ بولینگ

کفشدوزک توپ بولینگ

ما می دانیم که گفتیم که مطمئناً در خانواده علاقه مندان به ورزش نیستیم، اما این بدان معنا نیست که ما هرگز در ورزش های مشابه شرکت نکرده ایم! در واقع، چندی پیش ما در یک تیم بولینگ حضور داشتیم. ما دیگر نیستیم، اما مهم این است که ما بودیم! با این حال، توپ‌هایی که در آن زمان خریدیم، از آن زمان بلااستفاده مانده‌اند و ما از داشتن آن‌ها در خانه خسته شده‌ایم. به همین دلیل است که فکر کردیم این توپ باغبانی کوچولوی شایان ستایش ایده خوبی است! کلبه کوچک قدیمی به شما نشان می دهد که چگونه توپ بولینگ قدیمی خود را به همان شیوه زیبا نقاشی و تزئین کنید.

آیا کسی را می شناسید که اعضای خانواده اش بازی A مقدار زیادی از ورزش، بنابراین آنها همیشه تجهیزات ورزشی قدیمی در اطراف خود دارند؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا آنها را تشویق کنید تا به جای خلاص شدن از شر آن، کاری خلاقانه انجام دهند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#روش #خلاقانه #برای #استفاده #مجدد #از #تجهیزات #ورزشی #قدیمی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید