مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 روش مختلف برای استفاده از یک نوت بوک خالی

[ad_1]

 1. صفحه اصلی
 2. زندگي كردن

15 روش مختلف برای استفاده از یک نوت بوک خالی

به نظر می رسد همه ما آن دسته از نوت بوک های کوچکی داریم که نمی دانیم با آنها چه کنیم. بزرگ یا کوچک، جمع کردن و خرید همه آن طرح های شایان ستایشی که در فروشگاه ها می بینیم آسان است. اما به جای احتکار آنها، چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ خوب، در زیر، 15 راه مختلف برای تبدیل آن توده پنهان به چیزی مفید پیدا خواهید کرد!

1. خاطرات رویایی

رویای ورود به سیستم ایده DIY

آن دفترچه خالی را به یک ردیاب رویا تبدیل کنید. وقتی از خواب بیدار می شوید، آنچه را که تجربه کرده اید با چشمان بسته یادداشت کنید. سپس، می‌توانید معنی را جستجو کنید و آنچه را که در هنگام خاموش شدن چراغ‌ها در حال رخ دادن است، پیگیری کنید. این یک راه عالی برای پیگیری هر گونه تغییر در الگوهای خواب شما نیز هست. راه‌های بیشتری برای ایجاد یکی از آن‌ها را بررسی کنید پرتو کوچک خورشید.

2. کتاب دودل

نوت بوک خالی در یک کتاب ابله

این یک کاهش دهنده استرس عالی و همچنین تمرین خوبی برای هنرمندان است. نگه داشتن یک نوت بوک خالی کوچک در نزدیکی شما همیشه مفید است. چه منتظر یک قرار ملاقات هستید یا به دنبال خرید کمی قبل از ناهار هستید، فقط کتاب doodle خود را بردارید و کمی خلاقیت خود را گسترش دهید. ما یک نمونه عالی از چند ابله را با الهام از این می بینیم میز به خوبی انتصاب.

3. برنامه ریز روزانه

برنامه ریز روزانه

به جای خرید یک نوت بوک جدید، فقط آن دفترچه خالی را به برنامه ریز روزانه خود تبدیل کنید. با برنامه مدرسه یا محل کار خود، تکالیف، قرار ملاقات ها، تمرینات بچه ها و موارد دیگر در داخل همراه باشید. می توانید از شخصی سازی آن نیز لذت زیادی ببرید، درست مثل قهوه و کاغذ زیبا انجام داد.

4. Bullet Journal

چگونه یک مجله گلوله راه اندازی کنیم

ژورنال های Bullet در حال حاضر واقعاً محبوب هستند، بنابراین گرفتن آن دفترچه اضافی و تبدیل آن به یکی از این قطعات جدید عالی است! و راه های بسیار زیادی برای استفاده وجود دارد. فقط یه نگاه به این بنداز یوتیوب ویدیو برای یادگیری نحوه شروع!

5. ردیاب هدف

ایده نوت بوک ردیاب هدف

حتی می توانید آن فضای خالی را به چیزی الهام بخش تر تبدیل کنید. اهداف خود و مراحلی را که برای رسیدن به آن باید بردارید را پیگیری کنید. هر یک از صفحات برای شما و سفرتان منحصر به فرد خواهد بود. فقط به این صفحه ای که در آن پیدا کردیم نگاه کنید پینترست برای الهام گرفتن

6. برنامه ریز غذا

برنامه ریز غذا

غذا و وعده های غذایی خود را در داخل ردیابی کنید! با این کتاب سبک زندگی سالم‌تری را شروع کنید، وعده‌های غذایی خود را برای هفته برنامه‌ریزی کنید و فهرست مواد غذایی خود را با این کتاب تهیه کنید. حتی می توانید میزان مصرف آب روزانه خود را پیگیری کنید و مطمئن شوید که به اندازه کافی آب دریافت می کنید! چند ایده را در کاردستی زنده بخور.

7. کتاب حافظه

ایده مجله حافظه

چه برای فرزندتان، شریک زندگی، کل خانواده یا خودتان، نگه داشتن خاطرات گرم و سرگرم کننده یک راه عالی دیگر برای استفاده از آن نوت بوک های خالی است. اضافه کاری چیزی در زندگی شما گفته می شود یا اتفاق می افتد که ارزش به خاطر سپردن دارد، آن را یادداشت کنید! حتی می توانید از این ایده “یک خط در روز” استفاده کنید جنی بیک به عنوان الهام شما

8. دارنده نامه عاشقانه

مجله نامه عاشقانه

کتاب های پیشاهنگی ایده خوبی برای یک مجله نامه نگاری به ما داد. عشق خود را بگیرید و برای یکدیگر نامه بنویسید. هر بار که آن را برمی دارید، یک چیز جدید برای خواندن و سپس نوشتن برای عزیزتان خواهید داشت.

9. مجله معنوی

داشتن یک دفتر خاطرات معنوی

با در نظر گرفتن یک دفترچه خاطرات، با جنبه معنوی خود هماهنگ تر شوید. معنویت سالم به شما کمک خواهد کرد که چگونه همه چیز را شروع کنید. از آن برای همگام شدن با مدیتیشن ها یا دعاها، آیات مورد علاقه خود یا هر چیز دیگری که باعث می شود احساس ارتباط بیشتری در ایمان خود کنید، استفاده کنید.

10. ثبت سپاس

ایده مجله سپاس

نه در خیابان بزرگ این ژورنال سپاسگزاری برجسته شده است و چرخ های ما را به چرخش درآورده است. می‌توانید با برخی از آن نوت‌بوک‌های خالی که در گوشه‌ای انباشته‌اید، خودتان را بسازید. هر روز یک لحظه وقت بگذارید و چیزی را بنویسید که بابت آن سپاسگزار هستید. تعجب خواهید کرد که چگونه این کار قلب شما را کنترل می کند.

11. ردیاب سرگرمی

کتاب های خواندنی و فیلم هایی برای تماشای مجله

هر چیزی را که می‌خواهید امتحان کنید، یادداشت کنید و از آنچه می‌خواهید دیدن کنید، روی تلویزیون ضبط کنید و موارد دیگر ادامه دهید! حتی می‌توانید «فهرست کتاب برای خواندن» خود را در داخل نگه دارید تا همه مطالبی را که می‌خواهید به دست آورید فراموش نکنید. این صفحات از پینترست به شما ایده خوبی در مورد چگونگی ایجاد چیزی شخصی می دهد.

12. کتاب تصدیق مثبت

مجله تأیید مثبت

با نگه داشتن کتابی مملو از جملات تاکیدی و نقل قول های مثبت برای خود، به خودتان ضربه ای را در شلوارتان بدهید. هر روز می توانید آنها را بخوانید و موارد جدید اضافه کنید. این ژورنالی را که در آن یافتیم، بررسی کنید پینترست، که فقط یک نمونه کوچک از چیزهایی است که می توانید برای خود نگه دارید.

13. تمرین خوشنویسی

ایده مجله خوشنویسی

پینترست از ما خواسته بود که ایده های دیگری را نیز مانند این صفحه خوشنویسی، طوفان فکری کنیم. می توانید نوشته های خود را در داخل تمرین کنید. از نوت بوک خالی خود برای تنظیم دقیق دست خط خود استفاده کنید. این یک راه عالی برای اتصال به یک منبع خلاق شخصی است.

14. مجله باغبانی

ایده های مجله باغ

آیا سفر باغبانی را در خانه شروع می کنید؟ خوب، پیشرفت و تجربه را در یک نوت بوک پیگیری کنید! شما می توانید گیاهان خود را ترسیم کنید و تغذیه آنها را نیز کنترل کنید. می توانید ببینید که چگونه انجام می شود مناظر اثر تام.

15. برنامه ریز رویداد

ایده های مجله برنامه ریزی رویداد

خواه کریسمس برای خانواده باشد یا عروسی، می توانید دفترچه یادداشت خود را به بهشت ​​برنامه ریزان رویداد تبدیل کنید. لیست ها، کارها و تاریخ ها را در حالت قفل نگه دارید. Bullet Journal ایده های زیادی در اطراف این قلمرو نیز دارد.

7 نظر

 1. من ایده هایی برای کاغذ نوت بوک می خواهم و عاشق کارهای DIY، یوتیوب، می خواهم کتاب بنویسم، و دوستانم را دوست دارم، هر کاری که بتوانم با یک دفترچه انجام دهم؟

  • می توانید از آن به عنوان استوری بورد با استفاده از کلاژی از چیزها و تصاویر دیگر استفاده کنید. یا کلاژی از خاطرات با دوستان و خانواده. یک داستان را از طریق تصاویر دوستان و خانواده خود و همه اوقات سرگرم کننده به اشتراک بگذارید.

  • خوب، اگر به نویسنده شدن علاقه دارید، باید یک مجله را به عنوان مجله خلاقانه خود برچسب بزنید. درخواست ها و سؤالات را به صورت آنلاین جستجو کنید یا سؤالات خود را بسازید، و به آنها پاسخ دهید یا در مورد آنها خلاقانه ترین روشی را که می توانید در مجله بنویسید! این واقعا به مهارت های نوشتاری و خلاقیت شما کمک می کند! 😁

 2. سلام اینها فایده ای ندارند… شوخی می کنم، آنها به من کمک نکردند. من آن را به همه نویسندگان توصیه می کنم.

 3. شاید ایده‌های ویدیویی یوتیوب، ایده‌های دست‌ساز، ایده‌های داستان، و یک کتاب عکس دوستی فقط برای نام بردن چند مورد

 4. اینها به من کمک نکردند من به چیزی بیرونی تر و نه چندان خسته کننده نیاز دارم مانند………………… شاید طرح های طراحی داخلی idk

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#روش #مختلف #برای #استفاده #از #یک #نوت #بوک #خالی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید