مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

20 مورد از بهترین کارهای هنری DIY برای کودکان!

[ad_1]

  1. خانه
  2. بچه ها

20 مورد از بهترین کارهای هنری DIY برای کودکان!

آیا به دنبال چیزی برای سرگرمی kiddos در این آخر هفته هستید؟ خوب ، ما 20 مورد از بهترین کارهای هنری DIY خود را برای بچه ها گرد آورده ایم. هیچ چیز زمان زیادی نمی برد ، مدیریت مواد به راحتی انجام می شود و لذت بردن از آنها برای بچه ها بدون نگرانی مادر و پدر بی خطر است. بیایید یک طومار داشته باشیم؟

1. عروسک سگ کاغذی سه بعدی

عروسک سگ کاغذی سه بعدی

کدام بچه نمی خواهد یکی از اینها را بسازد عروسک سگ کاغذی سه بعدی؟ آنها نه تنها موفق به ساخت آن می شوند و آن را به دلخواه شخصی می کنند ، بلکه بعد از آن نیز می توانند با آنها بازی کنند. اطمینان حاصل کنید که آنها بیش از یک قطعه ساخته اند تا پس از پایان پروژه بتوانند برای مدتی در یک بازی تخیلی شرکت کنند.

2. کارت تولد

کارت تولد Diy

یکی از بهترین راه ها برای مشغول کردن بچه های خود با استفاده از خلاقیت آنها و بررسی یکی از لیست های کاری شما؟ از آنها بخواهید مقداری ایجاد کنند کارتهای تولد DIY، البته! ما برخی از ایده های آسان را در آستین خود داریم و ایده های آنها را جرقه می زند.

3. شمع

شمع کاغذی روی یک ستاره

شما می توانید شمع کاغذی روی یک ستاره برای تعطیلات آن را به جدول اضافه کنید. هر قسمت از این پروژه ، از چین خوردن کاغذ ، گرفته تا چسب ، یک کوچکی از عهده آن برمی آید.

4. هنر درخت

هنر درخت بشقاب کاغذی Diy

هنر درخت بشقاب کاغذی می تواند برای همه سرگرم کننده باشد! و آنچه بسیار عالی است این است که ، در پایان ، ظاهر همه کاملاً متفاوت خواهد بود. وسایل و مواد را به بچه ها بدهید و روند هنر را تماشا کنید.

5. Pinecone Swan

دایره ای ساده

pinecones های کوچک قابلیت تبدیل شدن را دارند قوهای مخروطی! اینها چقدر شیرین هستند؟ برخی از پرها ، کاغذهای ساختمانی و پاک کننده های لوله را بگیرید تا این پروژه به پایان برسد.

6. زنبوران کارتن تخم مرغ

کارتن تخم مرغ

کارتن های تخم مرغ خود را ذخیره کنید زیرا می توانید kiddos را با برخی از آن ها نیز سرگرم کنید. آنها را تقسیم کرده و تبدیل کنید زنبورهای کارتنی تخم مرغ! تنها چیزی که به شما احتیاج دارد ، چند چشم ، کاغذ و نشانگرهای گوگل برای زنده کردن آنهاست!

7. دمنده میهن پرست

رول کاغذ توالت دمنده میهن دوستانه

این حزب میهنی فقط در عرض چند دقیقه می توانید قطعه را با رول دستمال توالت شلاق بزنید. آن را آویزان کنید تا در پاسیو به باد باد برسد. در واقع ، اطمینان حاصل کنید که چند رول پس انداز کرده اید تا بتوانید چندین عدد برای shindig 4 جولای خود تهیه کنید.

8. سنجاب توپ پنبه ای

رنگ سنجاب توپ پنبه ای چرخانده شده

آ سنجاب توپ پنبه ای چیزی است که می تواند ساخته شود ، و ما عاشق هستیم. برای پایان دادن به برخی از رنگ های پاک کننده لوله (یا نشانگر) لازم است. با پایان این لیست ، kiddos شما دوستان جدید زیادی برای بازی خواهد داشت!

9. Popsicle Stick Angel

زینت فرشته چوب Popsicle

جایگزین Primis Player

شما همیشه می توانید با یک پروژه کلاسیک مانند این شروع کنید قاب عکس چوب بستنی. روش های بسیار متنوعی برای تزئین آن وجود دارد و بچه ها به راحتی می توانند یکی از آنها را بسازند (اگرچه این یک روش عالی برای آنهاست که هدیه شخصی خود را برای مادر و پدر تهیه کنند).

7. عروسک ها

نحوه ساخت عروسک چوب بستنی

عروسک های چوبی Popsicle بسیار سرگرم کننده نیز هست. در خلق این دختر کوچک شرکت کنید و سپس با انشعاب دادن و خلق شخصیت های بسیار شخصی خود خلاقیت کنید. اگر همه اعضای خانواده یکی را بسازند ، یک لیست کامل برای خلق صحنه هایی خواهید داشت!

8. هیولای هالووین

هیولا چوب Popsicle برای هالووین

این شایان ستایش را بررسی کنید popsicle چوب هیولا برای هالووین! از آبی به سبز تا زرد تا صورتی ، دسته ای از اینها را می توان در عرض چند دقیقه شلاق زد ، به راحتی توسط بچه ها ، و سپس در اطراف خانه پاشید تا از جذابیت الهام گرفته از هیولا در طول فصل اکتبر برخوردار شود. برای این اسلحه نیز به اسلحه چسب نیاز دارید.

9. دستبند

طرز تهیه دستبند چوب بستنی

برای چیزی که از نظر عوارض جانبی کمی بالاتر است ، استفاده از آن انجام می شود دستبند چوب بستنی. می توانید اینها را با نشانگرهای Sharpie رنگ آمیزی کنید یا به نفع خود از نوار واشی استفاده کنید. این طرح ها همچنین راهی عالی برای ابداع مجدد دستبند “دوستی” است.

10. نشانک گل

نشانک گل چوب Popsicle

ساخت یک چی؟ نشانک گل ساخته شده از چوب بستنی؟ این آسان ، کاربردی است و فقط یک روش عالی دیگر برای کثیف کردن دست و ساخت چیزی است که دوستان یا اعضای خانواده ما دوست دارند از ما بگیرند. این یک هدیه فوق العاده و آسان “فقط به این دلیل” است.

11. جعبه جواهرات

جعبه جواهرات چوبی بستنی

10. دکوراسیون گرینچ

رول گرینچ کاغذ توالت

وقتی تعطیلات فرا می رسد ، فکر کنید این قطعه را بخشی از مجموعه جشن ها بسازید. شما دکوراسیون کریسمس گرینچ بدون چند مورد از این زیبایی ها روی درخت کامل نیست. kiddos دوست دارد با این پروژه کمک کند!

11. مترسک

مترسک رول دستمال توالت

مترسک ها زیر چتر سقوط می کنند دکور برداشت برای پاییز و ما آن را دوست داریم یک زن و شوهر از این غذاها با کدو تنبلی که در بالای صفحه می بینیم مطابقت دارد. شخصی سازی آنها نیز آسان است – بنابراین اجازه دهید همه افراد خانواده ترسوی خود را به دلخواه قلب خود “بپوشانند”.

12. ستارگان روستایی

صنایع دستی ستاره شاخه ای

دکوراسیون تعطیلات روستایی قطعاً شیک است پس چرا چند قطعه برای خود درست نکنید؟ این دکور زیبا روستایی قطعه بهترین راه برای پر کردن درخت کریسمس شما در سال جاری است. شما حتی می توانید آنها را در یک زرق و برق غوطه ور کنید و برای یک تغییر جذابیت!

13. نگهدارنده آبنبات سانتا

جا آبنبات کاغذی سانتا

شما همیشه می توانید با یک پروژه کلاسیک مانند این شروع کنید قاب عکس چوب بستنی. روش های بسیار متنوعی برای تزئین آن وجود دارد و بچه ها به راحتی می توانند یکی از آنها را بسازند (اگرچه این یک روش عالی برای آنهاست که هدیه شخصی خود را برای مادر و پدر تهیه کنند).

14. سورتمه Popsicle

سورتمه چوبی Popsicle

واقعاً شانس و انتهای مختلفی وجود دارد که می توانید با تعداد انگشت شماری از این زبان شکن ها ایجاد کنید – چه کسی می دانست !؟ حتی یک سورتمه چوب بستنی فقط در چند مرحله کوتاه می تواند زندگی کند. این را به زینتی یا چیز دیگری تبدیل کنید تا به تراریوم تعطیلات جشن دهید.

15. درخت کریسمس Pinecone

درخت کریسمس Pinecone

ما این زیبا را دوست داریم درختان کریسمس مخروطی. مقداری زرق و برق اضافه کنید تا محصول نهایی کاملاً بالا برود. اینها روی مانتو ، به عنوان زیور آلات ، یا علاوه بر صحنه صندلی پنجره سرزمین عجایب زمستانی ، گرانبها به نظر می رسند.

16. تاج گل بشقاب

تاج گل بشقاب با شمع

این رو چک کن تاج گل بشقاب! از کیدوها بخواهید که خودشان را شلاق بزنند و سپس از آنها برای تزئین درهای مختلف اطراف خانه استفاده کنید. آنها حتی می توانند برای اتاق خواب خودشان یکی درست کنند و به جشن و شادی فضای خودشان بیفزایند.

17. آدم برفی Pinecone

آدم برفی Pinecone با هدفون

این نیست آدم برفی مخروطی شایان ستایش هم هست؟ ما اضافه کردن روسری را دوست داریم. دستورالعمل ها را دنبال کنید و به بچه های کوچک خود کمک کنید تا او را قطعه قطعه با یک اسلحه چسب کنار هم جمع کنند.

18. نگهدارنده آبنبات قلع سانتا

نگهدارنده آبنبات سانتا قلع

برای شروع این پروژه فقط یک قلع قدیمی نیاز دارید. سپس آن را با آب نبات یا خرده ریزهای دیگر برای خانواده و دوستان پر کنید. پیوند را بزنید و دنبال کنید تا کاملاً خودتان را بسازید نگهدارنده آبنبات قلع سانتا.

19. صفحه آدم برفی صفحه کاغذی

صفحه آدم برفی صفحه کاغذی

آ صفحه آدم برفی صفحه کاغذی ساخت آن نیز بسیار آسان است و شما بیشتر مواد موجود در خانه را دارید. بهترین قسمت؟ بچه ها برای مدتی با این نوع پروژه سرگرم خواهند شد. و هیچ کس مجبور نیست که یکسان به نظر برسد!

20. آدم برفی اسکی Pinecone

آدم برفی اسکی Pinecone

آ آدم برفی اسکی گوزنی همچنین یک پروژه سرگرم کننده برای تکمیل است. شاید لازم باشد در مورد بیت های کوچکتر این آموزش کمک کنید – اما اشکالی ندارد. و ما این را به عنوان یک زینت پس از اتمام آن دوست داریم!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#مورد #از #بهترین #کارهای #هنری #DIY #برای #کودکان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید