اخبار

8 روش نابغه برای استفاده مجدد از لاستیک های قدیمی8 روش نابغه برای استفاده مجدد از لاستیک های قدیمی

لاستیک های قدیمی خود را مجدداً استفاده کنید به جای پرتاب کردن آنها چیزهای بسیار خوبی وجود دارد که می توانید از لاستیک های قدیمی خود بسازید و ما 8 ایده جالب داریم که می توانید امروز امتحان کنید. ادامه مطلب را بخوانید!

1. کیف نگهداری کفش

https://www.pinterest.ph/pin/382524562091207083/

تماس با همه دوستداران کفش قطعا برای شما مناسب است. برای نگهداری کفش های خود بدون خیس شدن یا مستعد گرد و غبار و سایر عناصر به فضای بیشتری نیاز دارید. ایده ها-پارا به شما نشان می دهد که چگونه تایر قدیمی و قدیمی را به یک کیف نگهدارنده کفش دوست داشتنی تبدیل کنید.

2. گلدان گل

8 روش نابغه برای استفاده مجدد از لاستیک های قدیمی خود را در https://diyprojects.com/8-genius-ways-to-re-purpose-your-old-tires/ ببینید.

این یکی از ساده ترین موارد موجود در لیست است زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که رنگ و مقداری خاک اضافه کنید و کارتان تمام است! شما می توانید به تعداد مورد نیاز از لاستیک استفاده کنید، این فقط به فضایی که با آن کار می کنید بستگی دارد.

3. تخت سگ

https://www.instagram.com/p/BqP_kR_FC-b/

آگهی بوسیدن کاردینالها
shadow-birds-20-per

در این مورد، سگ کوچک خود را ایمن و راحت نگه دارید دوباره هدف گذاری شده است صندلی ایجاد شده با یک تایر قدیمی این یک پروژه ساده دیگر است که تکمیل آن بیش از یک ساعت طول نخواهد کشید.

4. جعبه شنی

8 روش نابغه برای استفاده مجدد از لاستیک های قدیمی خود را در https://diyprojects.com/8-genius-ways-to-re-purpose-your-old-tires/ ببینید.

این جعبه شنی خنک مطمئناً در تابستان امسال به استخر شما اضافه خواهد شد. اطفال آنرا دوست خواهند داشت. ایجاد آن نیز بسیار آسان است. آموزش را از iheartnaptime

5. طناب عثمانی

https://www.instagram.com/p/BoJLKESFfdj/

لاستیک قدیمی خود را با تبدیل آن به یک طناب فانتزی عثمانی دوباره هدف قرار دهید. هیچ کس باور نخواهد کرد که شما واقعاً این را خودتان ساخته اید. با دنبال کردن این مراحل آسان، این ایده جالب را امتحان کنید به صورت محدود

6. چرخش لاستیک

8 روش نابغه برای استفاده مجدد از لاستیک های قدیمی خود را در https://diyprojects.com/8-genius-ways-to-re-purpose-your-old-tires/ ببینید.

تمام خانواده در تمام طول تابستان از این چرخش لاستیک خنک لذت خواهند برد. من کاملاً عاشق خلاقیتی هستم که در این مورد وجود داشت. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه این تاب تایر را درست کنید، بررسی کنید سانجاتوسک. به خاطر داشته باشید که باید یک درخت در خود داشته باشید حیاط برای اینکه این کار انجام شود، به چیزی نیاز دارید که تایر را از آن آویزان کنید.

7. کیف نمایش اسباب بازی

https://www.pinterest.ph/pin/476114991852329310/

با استفاده از لاستیک قدیمی خود، مقداری رنگ و چند تکه چوب، یک ویترین اسباب‌بازی جالب و کاملا منحصر به فرد بسازید.

8. قفسه کتاب

https://www.pinterest.ph/pin/803259283516511778/

از یک فضای کوچک گوشه ای با استفاده از چند لاستیک قدیمی برای ایجاد یک قفسه کتاب منظم استفاده کنید.

آگهی بوسیدن کاردینالها

خوب، ما 8 راه عالی را به شما ارائه کردیم تا بتوانید لاستیک های قدیمی خود را مجدداً هدف قرار دهید. نظرات خود را در بخش نظرات زیر برای ما ارسال کنید و به ما بگویید که کدام یک را می‌خواهید امتحان کنید.

خانه DIY بیشتر

11 ایده عالی برای ذخیره سازی گاراژ برای مرتب نگه داشتن ابزارهای خود

نحوه روکش کردن صندلی را یاد بگیرید

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#روش #نابغه #برای #استفاده #مجدد #از #لاستیک #های #قدیمی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *