Notice: Undefined variable: args in /home/h203075/public_html/wp-content/plugins/happy-elementor-addons-pro/base.php on line 0
DIY Popsicle Stick House - نقاشیا

مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

DIY Popsicle Stick House

[ad_1]

  1. خانه
  2. بچه ها

DIY Popsicle Stick House

از وقتی که بچه کوچکی بودم ، دارم دوست داشتنی کاردستی با چوب های بستنی. انواع مختلفی وجود دارد که می توانید با آنها درست کنید ، به شرطی که مایل باشید کمی تخیل داشته باشید و ارزان و راحت باشند! من عاشق این هستم که به بچه هایم در مورد وسایل و روش های کاردستی که بیشتر دوست دارم آموزش دهم ، بنابراین من همیشه به دنبال روش هایی هستم که به آنها کمک کنم از چوب بستنی چیزهای ساده درست کنند ، خصوصاً اینکه این کاری است که خودشان می توانند انجام دهند و باعث می شود آنها استقلال داشته باشند. اخیراً ، یک بعدازظهر کامل را صرف ساختن خانه های زیبا و چوبی بستنی کردیم! یکی از بچه های ما تصمیم گرفت که یک آهنربا را به قسمت عقب خود بچسباند تا به یخچال بچسبد ، در حالی که دیگری یک رشته حلقه دار را به پشت چسباند و آن را در پنجره خود آویزان کرد. هر کاری که تصمیم دارید با خود انجام دهید ، در اینجا یک راهنمای کامل برای ساختن خانه است!

خانه چوب بستنی

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید یا به پایین این پست بروید تا یک آموزش ویدئویی پیدا کنید ، فقط در صورتی که بیشتر یک یادگیرنده بصری باشید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

  • میله های پوستیک
  • رنگ (قهوه ای ، آبی و قرمز)
  • یک قلم مو
  • یک چوب چسب
  • قیچی

پروژه خانه چوب بستنی

مرحله 1:

مواد خود را جمع کنید!

چوب بستنی چوب مصالح خانه

گام 2:

وسط اولین چوب بستنی خود را پیدا کنید و از آنجا قیچی خود را به سمت بالا زاویه دهید تا چوب را به صورت مورب از وسط برش دهید و دو چوب کوتاه تر و جدید با لبه های زاویه دار ایجاد کنید.

روند برش خانه چوب بستنی

مرحله 3:

از یکی از چوب های بستنی نصف شده خود به عنوان راهنما استفاده کنید تا دیگری را از وسط نصف کنید ، دو تا را به انتها بچرخانید تا در انتها با چوب کامل به پایان برسد ، بنابراین می توانید قیچی خود را در امتداد همان لبه مورب زاویه دهید و دو چوب نصف دیگر در همان اندازه درست کنید و شکل.

چسب خانگی چوب بستنی

مرحله 4:

روی دو تا از چوب های نصف شده خود ، برش های مورب و زاویه دار را چسب بزنید. آنها را بچرخانید تا چوب ها در جهت مخالف قرار بگیرند و لبه های مورب آنها به صورت صف آرایی قرار بگیرند و به صورت یکدست در مقابل یکدیگر قرار بگیرند و یک نقطه در بالا ایجاد کنند.

پیکان خونه چوب بستنی

مرحله 5:

شکل نوک تیز خود را صاف بر روی سطح کار خود قرار دهید ، سپس چسب را به یک انتهای دیگر چوب بستنی دیگر که بریده نشده است بچسبانید. آن را در وسط قطعه نوک تیز قرار دهید تا خطی را که لبه های مورب به هم می رسانند را بپوشاند ، اما به اندازه کافی پایین نشسته است که هیچ یک از لبه های گرد آن به سمت بالا یا کناره ها نگاه نکنند. کل چوب بستنی را همانجا بچسبانید.

چوب خانه چوب بستنی

مرحله 6:

بعد ، چهار چوب بستنی کامل (دو در هر طرف) کنار چوب وسط خود قرار دهید تا آنها در کنار دو طرف کنار آن قرار بگیرند و انتهای آنها به طور مساوی در بالا و پایین قرار بگیرند. با استفاده از مداد خود یک خط مورب را روی میله های بستنی جمع شده خود بچینید که از جایی شروع می شود که پایه می چسبد (آنهایی که به شکل نوک تیز هستند) از زیر سوراخ سوراخ ناپدید می شوند و در جایی که نقطه از زیر آنها بیرون می رود در انتها خاتمه می یابد. این کار را در سمت دیگر نیز انجام دهید تا در نهایت با نوعی مثلث کشیده شده با مداد درآیید.

قرعه کشی خانه چوب بستنی

مرحله 7:

مشاهده خواهید کرد که خطوط مداد شما در ارتفاع متفاوتی به هر چوب می خورد تا متناسب با قطعه نوک تیز موجود در زیر ، که سقف خانه شما است ، متناسب باشد. این کار به این منظور است که طول مناسب آنها را حفظ کنید تا پایین خانه شما زیبا و صاف باشد ، در حالی که همه چوب های بستنی به طور یکنواخت به هم چیده شده اند. قسمتهای بالای چوب بستنی خود را در امتداد خطوط مداد مورب برش دهید تا از اندازه مناسب برخوردار شوند و به صورت مورب در جهت درست در بالا قرار بگیرید.

فرم خانه چوب بستنی

مرحله 8:

در قسمت زیرین تکه های تازه بریده شده خود چسب بزنید و آنها را دوباره در جای خود بچسبانید ، درست همان جایی که در هنگام طراحی خط قبلی مداد خود بودید. آنها باید یک خط مورب مستقیماً مستقیم از سمت بالا و در امتداد اضلاع به سمت پایین ایجاد کنند. مطمئن شوید که هر طرف را چسب زده اید.

چسب خانه چوب بستنی چسبیده به هم

مرحله 9:

کل شکل خود را بر روی صفحه بریزید و یکی از چوب های باقی مانده ، کل پوسته پوسته خود را بردارید. در امتداد یک طرف چسب بزنید ، آن را برگردانید و آن را تقریباً نیم سانتیمتر بالاتر از لبه پایین بستنی های عمودی خود بچسبانید ، بنابراین در همه آنها به صورت افقی قرار می گیرد.

ته خونه چوب بستنی

مرحله 10:

یکی دیگر از چوب های بستنی اضافی خود را برداشته و از وسط نصف کنید. دو نیمه را بچرخانید تا انتهای گرد آنها به شکلی از هم تلاقی شود که شکل بالایی قلب را ایجاد کند و آنها را محکم نگه دارید تا در جای خود قرار بگیرند. مداد خود را بردارید و محلی را که چوب بالایی از روی آن عبور می کند ردیابی کنید. قطعه را برگردانید و در طرف دیگر نیز همین کار را انجام دهید. در امتداد آن خطوط برش داده و سپس قطعات را به هم بچسبانید تا لبه های مورب جدید آنها به طور مساوی با هم همپوشانی داشته باشند تا نقطه ته قلب ایجاد شود.

چوب بستنی چوبی برش خانه

چسب چوب بستنی چسب دار قطعه های کوچکتر

مرحله 11:

پشت شکل قلب خود را بچسبانید و آن را در مرکز خانه خود بچسبانید ، تقریباً در نیمه راه چوب افقی نزدیک به پایین و محلی که سقف نوک تیز در بالا شروع می شود.

دیسک بستنی چوبی قلب خانه

مرحله 12:

میله های مورب که سقف خانه شما را تشکیل می دهد ، با رنگ قرمز رنگ کنید. سپس قلب وسط خانه خود را نیز قرمز رنگ کنید. در آخر ، چوب افقی نزدیک قسمت جلوی خانه خود را آبی رنگ کنید تا کمی ایوان درست کنید.

رنگ چوب بستنی چوبی

فرآیند نقاشی خانه چوب بستنی چوبی

Diy popsicle stick house به آن رنگ می بخشد

خانه چوبی بستنی برای بچه ها

خانه چوب بستنی شما رسماً تمام شد! حالا می توانید آن را به هر آنچه که دوست دارید تبدیل کنید. فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #Popsicle #Stick #House

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید