اخبار

5 نکته ای که هنگام انتخاب پالت های چوبی برای پروژه های خود باید به آنها توجه کنید5 نکته ای که هنگام انتخاب پالت های چوبی برای پروژه های خود باید به آنها توجه کنید

پالت‌های چوبی در حال حاضر یک کالای داغ هستند که در سرتاسر جهان برای ایجاد حس روستایی در خانه‌ها استفاده می‌شوند، با روند DIY که کشور را فراگرفته است. پالت‌های چوبی افزودنی‌های بسیار خوبی به خانه هستند و می‌توانند خانه شما را در عین حال پیچیده و عجیب جلوه دهند، اما انتخاب پالت‌های مناسب می‌تواند با مشکلات جدی همراه باشد. در اینجا چیزی است که هنگام انتخاب پالت برای پروژه های DIY خود باید به دنبال آن باشید.

انتخاب پالت چوبی برای پروژه های شما – 5 نکته

1) تمبر و تمیزی – خودتان این کار را انجام دهید

وقتی پالتی را پیدا می‌کنید که می‌خواهید از آن استفاده کنید، مطمئن شوید که تمیز است. همچنین مهم است که تمبرها را یادداشت کنید. این به شما ایده می دهد که پالت از کجاست و چه چیزی ممکن است در آن وجود داشته باشد. کمی تحقیق کنید تا مطمئن شوید که استفاده از پالت 100٪ ایمن است. هنگامی که تشخیص دادید که این دسته از پالت ها برای استفاده ایمن هستند، می توانید پالت هایی را انتخاب کنید که مهر روی آنها وجود ندارد. معمولاً غلت زدن با پالت های تمیز بسیار ایمن است و از پالت های دارای لکه یا ریختن روی آنها کاملاً جلوگیری می شود.

پالت های چوبی
تصویر از طریق Pixabay

2) ناخن

هنگامی که پالت خود را انتخاب می کنید، همیشه باید مراقب میخ ها و ترکش های متفرقه یا متفرقه باشید. تا زمانی که از ترکش مراقبت می کنید، مورد دوم واقعاً مشکل بزرگی نیست، اما ناخن ها می توانند پوست را سوراخ کنند و حتی پوست را سوراخ کنند.

پالت های چوبی
تصویر از طریق Pixabay

3)جدا کردن آنها

جدا کردن پالت ها می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر قبل از جدا کردن آنها سعی کنید به آنها آسیب نرسانید. هنگامی که پالت را از شکل جعبه اولیه جدا می کنید، آسیب نرساندن به آن بسیار دشوار است، اما ناامید نشوید، فقط وقت خود را صرف کنید.

پالت های چوبی
تصویر از طریق Pixabay

4)مطمئن شوید که آنها قانونی هستند

در نهایت یک دزد پالت نشوید. صدها آموزش در مورد چیزهایی که می توانید با پالت ها ایجاد کنید وجود دارد، اما بسیاری از این آموزش ها به شما نمی گویند چگونه و کجا پالت ها را پیدا کنید. همیشه در کارخانه های بازیافت پالت و سایر مکان های مشابه به دنبال پالت باشید.

هرگز تصور نکنید که انبوهی از پالت‌ها که در ملک خصوصی نشسته‌اند برای استفاده رایگان هستند. قبل از برداشتن پالت ها از دارایی هر کسی، حتماً اجازه بخواهید. به علاوه اگر آنها بدون تمبر باشند ممکن است ایمن نباشند!

پالت های چوبی
تصویر از طریق Pixabay

همیشه بهتر است هنگام تلاش برای یافتن پالت هایی که استفاده از آنها قانونی است، ایمن باشید تا متاسف باشید. انبارهای آشغال و حیاط بازیافت پالت امن ترین مکان ها برای دستیابی و تماس برای پالت های ایمن و تمیز هستند. محوطه های بازیافت پالت به احتمال زیاد پالت های بسیار جذابی دارند که می توانید از آنها استفاده کنید، اما ممکن است در جای دیگری خوش شانس باشید.

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

5) آماده سازی پالت

با تقریباً صدها روشی که می‌توان پالت‌ها را ساخت و ساخت، هنگام پیدا کردن قطعات عالی برای هنر روستایی ما، باید مطمئن شوید که پالت مورد نظر خود را دارید. هنگامی که سبک مناسبی داشتید، می توانید شروع به بررسی نحوه برخورد با آن کنید، با برخی از قطعات و سبک ها به گونه ای برخورد می شود که با کاری که می خواهید انجام دهید کار نمی کند. در مرحله بعد باید مطمئن شوید که تخته های پالت کافی برای ساخت مورد نظر خود دارید و همیشه به یاد داشته باشید که دو بار اندازه گیری کنید و یک بار برش دهید. هنگامی که برای برش آماده شدید دست به کار شوید و رنگ آمیزی و فراموش نکنید. درمان شود پالت ها را همانطور که برای پروژه خود نیاز دارید.

پالت های چوبی
تصویر از طریق Pixabay

پالت ها اقلام شگفت انگیزی برای ایجاد قطعات روستایی و منحصر به فرد برای خانه شما هستند. این قوانین و مقررات اینجا نیستند تا شما را از استفاده از پالت ها به میل خود بازدارند، بلکه اینجا هستند تا به شما کمک کنند پالت های مناسب را برای پروژه های خودتان انتخاب کنید.

پالت برای حمل همه چیز از غذا گرفته تا مواد شیمیایی استفاده می شود و هر گونه تأثیر منفی احتمالی برای شما و دیگرانی که در نزدیکی قطعه پالت کار می کنند و زندگی می کنند بسیار خطرناک است. با این حال، هنگامی که یک پالت تمیز دارید، از آن لذت ببرید، زیرا واقعاً می توان از آنها برای ایجاد چیزی زیبا استفاده کرد.

ما واقعا امیدواریم که از این مقاله در مورد پالت چوبی لذت برده باشید. و ما می خواهیم همه چیز را در بخش نظرات بشنویم!

آیا می خواهید در مورد پالت های چوبی بیشتر بدانید؟ این مقالات را بررسی کنید!

تخته سر پالت روستایی DIY

چگونه پالت ها را به روش ایمن جدا کنیم | پروژه های پالت

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نکته #ای #که #هنگام #انتخاب #پالت #های #چوبی #برای #پروژه #های #خود #باید #به #آنها #توجه #کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *